MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
