MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: edit
mn: засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: User
mn: Хэрэглэгч
