MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: edit
mr: संपादन

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: User
mr: सदस्य
