MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: edit
oc: modificar

en: Add
oc: Apondre

en: User
oc: Utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Port
oc: Pòrt
