MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
