MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Add
ps: زیاتول

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Port
ps: درشل (پورټ)
