MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: user
pt: utilizador

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: edit
pt: editar

en: Add
pt: Adicionar

en: User
pt: Utilizador

en: Host
pt: Servidor

en: Protocol
pt: Protocolo

en: Port
pt: Porta
