MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: user
ro: utilizator

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: edit
ro: modifică

en: Add
ro: Adaugă

en: User
ro: Utilizator

en: Host
ro: Gazdă
