MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi
