MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник
