MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: edit
bg: редактирай

en: Add
bg: Добави

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Protocol
bg: Протокол

en: Port
bg: Порт
