MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট
