MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: edit
el: επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Port
el: Θύρα
