MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: user
eo: uzanto

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: edit
eo: redakti

en: Add
eo: Aldonu

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto
