MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: edit
fa: ویرایش

en: Add
fa: افزودن

en: User
fa: کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Port
fa: درگاه
