MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: edit
hr: uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: User
hr: Korisnik

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Protocol
hr: Protokol
