MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: user
it: utente

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: edit
it: modifica

en: Add
it: Aggiungi

en: User
it: Utente

en: Protocol
it: Protocollo

en: Port
it: Porta

en: Integration Settings
it: Impostazioni integrazione
