MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Port
ka: პორტი
