MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Port
ku: دەروازە
