MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: edit
lt: redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: Port
lt: Šliuzas
