MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: edit
nl: bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: User
nl: Gebruiker

en: Port
nl: Poort
