MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: user
sk: používateľ

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: edit
sk: upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Protocol
sk: Protokol
