MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: edit
sv: redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: User
sv: Användare

en: Host
sv: Värd

en: Protocol
sv: Protokoll
