MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: User
te: వాడుకరి
