MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Host
th: โฮสต์

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Port
th: พอร์ต
