MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: edit
tr: düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Host
tr: Sunucu

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları
