MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Add
ug: قوشۇش
