MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: User
ar: المستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Protocol
ar: النظام

en: Port
ar: منفذ
