MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et

en: Add
az: Əlavə et

en: User
az: İstifadəçi
