MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: user
bs: korisnik

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: edit
bs: izmijeni

en: Add
bs: Dodaj

en: User
bs: Korisnik
