MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: user
ca: usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: edit
ca: edita

en: Add
ca: Afegeix

en: User
ca: Usuari

en: Host
ca: Servidor
