MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: user
id: anggota

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Add
id: Tambah
