MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: user
is: notandi

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: edit
is: breyta

en: Add
is: Bæta við

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél
