MEAN for Drupal (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa
