Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски
