Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Enabled languages
is: Virk tungumál

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska
