Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Enabled languages
ja: 利用可能な言語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語
