Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Error
kk: Қате

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс
