Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
