Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Language
pl: Język

en: Error
pl: Błąd

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Page URL
pl: URL strony

en: Success
pl: Sukces

en: Enabled languages
pl: Włączone języki

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki
