Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Error
ru: Ошибка

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Success
ru: Успешно

en: Enabled languages
ru: Доступные языки

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий
