Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Error
sq: Gabim

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht
