Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Enabled languages
tr: Etkinleştirilmiş diller

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca
