Measuremail (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Success
uk: Успіх

en: Enabled languages
uk: Увімкнені мови

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: New Page
uk: Нова сторінка
