Measuremail (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান
