Measuremail (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Page URL
da: Side URL

en: Success
da: Succes

en: Enabled languages
da: Aktive sprog

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: New Page
da: Ny side
