Measuremail (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera
