Measuremail (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್
