Measuremail (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Error
my: အမှား

en: Enabled languages
my: ထည့်သွင်းထားသော ဘာသာစကား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်
