Measuremail (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки
